Filip Trezner

filip.trezner@izvanfokusa.hr
091 600 6970

Pavle Kocanjer

pavle.kocanjer@izvanfokusa.hr

Gabriel Janković

gabriel.jankovic@izvanfokusa.hr

Marko Turkalj

marko.turkalj@izvanfokusa.hr

Lea Štranjgar

lea.stranjgar@izvanfokusa.hr

Marko Kekić

marko.kekic@izvanfokusa.hr

Veronika Milinović

veronika.milinovic@izvanfokusa.hr

Tin Vučković

tin.vuckovic@izvanfokusa.hr

Adrijana Prugovečki

adrijana.prugovecki@izvanfokusa.hr

Tajana Bakota

tajana.bakota@izvanfokusa.hr

Marko Mikšić

marko.miksic@izvanfokusa.hr

Matej Subotić

matej.subotic@izvanfokusa.hr

Filip Kos

filip.kos@izvanfokusa.hr

Magdalena Ptiček

magdalena.pticek@gmail.com

Filip Bojić

filip.bojic@carpediem.hr

Kristijan Protulipac

kristijan.protulipac@izvanfokusa.hr

Demjan Rožman

demjan.rozman@izvanfokusa.hr

Lovro Kranjčević

lovro.kranjcevic@izvanfokusa.hr

Filip Zadro

filip.zadro@izvanfokusa.hr

Toni Renaud

toni.renaud@izvanfokusa.hr

Filip Badovinac

filip.badovinac@izvanfokusa.hr

Marija Pajić

marija.pajic@izvanfokusa.hr

“Mi smo ispred trenutka“ – Mladenački entuzijazam, a istovremeno profesionalnost i izvježbanost našu produkcijsku ekipu stavljaju ispred trenutka koji treba snimiti. Svaki angažman našim članovima omogućava dodatno obrazovanje i iskustvo, pruža mogućnost realiziranja individualne kreativnosti, timskog rada i ostvarenja zajedničke vizije, što je izuzetno važno kao dodatni poticaj daljnjem osobnom razvoju članova.

Heineken

Hyundai

Kaufland

A1

Coca-Cola

Canopy by Hilton

Canon

Iskon

Cedevita

Međunarodna zračna luka Zagreb

Medvedgrad

GlaxoSmithKline

Vlada Republike Hrvatske

Hrvatska radio televizija

Entrio

24sata

Zagreb film festival

Croz

Glazbena nagrada Porin

Pulski filmski festival

ZagrebDox

Kino Europa

Kino Tuškanac

Festival tolerancije – JFF Zagreb

Glazbena nagrada RockOff

Nagrada publike Cesarica

Zagrebački festival

JCI Zagreb

Promo Logistika

Kinorama

Miroslav Ćiro Blažević

Eventa01

DDprodukcija Uniline

RujanFest

Hub385

Hrvatski filmski savez

Hrvatsko društvo skladatelja ZAMP

Državni zavod za intelektualno vlasništvo

Unison – Hrvatski glazbeni savez

Hrvatski ferijalni i hostelski savez

Hrvatski audiovizualni centar

Veleučilište Karlovac

Turistička zajednica grada Karlovca

Turistička zajednica grada Zadra

Turistička zajednica grada Kutine

Turistička zajednica grada Pule

Turistička zajednica grada Rijeke

Grad Karlovac

KLIJENTI